Batshuayi: Galatasaray’ın renklerini hep sevmişimdir

Galatasaray’ın yeni transferi Michy Batshuayi, sarı-kırmızılı renkleri her zaman sevdiğini belirterek, “Bu formayı giymekten dolayı gurur duyuyorum” diye konuştu.

Michy Batshuayi, Galatasaray Youtube kanalına özel açıklamalarda bulundu.

Michy Batshuayi’nin açıklamaları şöyle: “Galatasaray Adası’na ilk defa geliyorum. Çok dinlendirici ve klas bir yer. İstanbul’un ne kadar gurur verici bir yer olduğunu gösteriyor.”

“Bu formayı giymekten dolayı gurur duyuyorum”

Çok şükür Galatasaray’a transferim çok çok güzel bir şekilde gerçekleşti. Burada olmaktan çok mutluyum, büyük bir tarihin içerisine geldim. Galatasaray beni birkaç senedir istiyordu. Allah bunun gerçekleşmesine izin verdi. Bu formayı giymekten dolayı gurur duyuyorum. Taraftarların avazları çıktığı kadar bağırmalarını duymak için sabırsızlanıyorum.’

3 büyük kulüpte oynayan ilk yabancı oyuncu olmaktan dolayı gururluyum. Özel bir kişi olmayı seviyorum. Türkiye’de özel bir insanım. Goller atarak, formaya saygı duyarak bana duyulan onurun karşılığını taraftarlarımıza vermek istiyorum. Bu Michy Batshuayi’nin disiplinidir.

“Batshuayi’nin en iyi versiyonuna sahip olacaksınız”

Ben meydan okumaları seviyorum. Sıradaki meydan okumam da Galatasaray’ı olabildiğince yukarı çıkarmak. Kendimi güvende hissetmem gerekiyor, taraftarların ve kulübün beni sevdiğini hissetmem gerekiyor. Bunlar olursa Michy Batshuayi’nin en iyi versiyonuna sahip olacaksınız.

“Okan Buruk’la çalışmak için sabısızlanıyorum”

Okan Buruk ile görüştüğümde beni istiyordu. Bugün beni hâlâ istediği için mutluyum. O da teknik bir oyuncuydu ben de öyleyim. Onunla çalışmaya sabırsızlanıyorum. İyi maçlar çıkarttığım zaman ve iyi sonuçlar aldığım zaman beni tebrik edeceği için sabırsızlanıyorum.”

“Hepsiyle iyi iletişim kuracağım”

Dries beni aradığında çok mutluydu, Zaha da öyle. Hakim ile henüz görüşemedim ama hepsinin iyi iletişim kurabileceğim insanlar olduğunu biliyorum. Bu benim için olumlu bir şey. Dries, kızımla Ciro için daha önce düğün pazarlığı yaptı ama başlık parası pahalı.

“Bu renkleri hep sevdim”

Galatasaray’ın renklerini hep sevmişimdir. Dortmund’da 44 numara giymiştim ve iyi bir sezon geçirmiştim. Galatasaray’da da aynısını umuyorum. Normalde favori numaram 23 ama o dolu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir